Ostatni Bastion - Forum wielotematyczne o grach RTS

Wszystkie artykuły na tym forum, są objęte prawami autorskimi, zabrania się kopiowania ich ! / All rights reserved !

Ogłoszenie

Ostatni Bastion - Forum stworzone przez graczy dla graczy


#1 2011-09-09 19:56:08

 Pur3viL

Map Maker

status rambo6666@aqq.eu
772260
Call me!
Skąd: Milanówek
Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 13
Punktów :   

Rankingi na MultiPlayer

1v1

Za wygraną otrzymujemy: 2pkt

Za remis(po 45 minutach): 1 pkt

Przegrana:0 pkt

KnK

Za wygraną otrzymujemy: 2 pkt za każdego gracza uczestniczącego w pojedynku(bez wliczania siebie lub drużyny w której jesteśmy) np. 1v1v1 =4 pkt 2v2v2=12 pkt

Za remis:(po 45 minutach) 1 pkt za każdego gracza uczestniczącego w pojedynku(bez wliczania siebie lub drużyny w której jesteśmy)

Przegrana:0 pkt

2v2

Za wygraną otrzymujemy: 4pkt

Za remis(po 45 minutach): 1 pkt

Przegrana:0 pkt

3v3

Za wygraną otrzymujemy: 6pkt

Za remis(po 45 minutach): 1 pkt

Przegrana:0 pkt

Za starcia nie równe typu 1v2, 2v3, 1v3, 1v4, 1v5, 2v4

Za wygraną otrzymujemy:  3 pkt za każdego gracza uczestniczącego w pojedynku(bez wliczania siebie lub drużyny w której jesteśmy) -tyczy się drużyny z mniejszą ilością graczy a dla tej z większą ilością 2pkt za każdego gracza uczestniczącego w pojedynku(bez wliczania siebie lub drużyny w której jesteśmy)

Za remis(po 45 minutach): 1 pkt za każdego gracza uczestniczącego w pojedynku(bez wliczania siebie lub drużyny w której jesteśmy)

Przegrana:0 pkt

Walka zostanie uznana za prawdziwą jeśli napiszemy tutaj posta z: Rasą oraz klasą swoją i przeciwnika/ów podając kto wygrał starcie oraz przedstawiając kluczowe momenty z rozgrywki. I oczywiście grając według zasad Rasa-Klasa podanych przez Miko na forum lub bez bohaterów.

Dziennie z tym samym graczem(pojedynki 1v1) lub tą samą drużyną każde inne nie są wliczane do rankingu po 3 wpisach.


Obecny Ranking:
Miko: 4 pkt

Pur3viL: 4 pkt

Rafal: 2 pkt

Mikro: 0 pkt

Psycho: 0 pkt

Screamo: 0 pkt

Turek: 0 pkt

Apollyn: 0 pkt




Moje walki zapisuję tutaj:


Pur3viL(barba-wódz) vs Mikro(Wysokie elfy-Uzdrowiciel)

Win: Pur3viL

Opis: Od samego początku mój bohater skutecznie tłukł herosa mikro potem zaczołem przekształcać mu bazę ale stawiał opór. Rozwiązaniem sytuacji było skuteczne atakowanie ciągłą hordą jednostek i kontrolowanie całej mapy. Aż Mikro w końcu poległ.


Pur3viL(barba-wódz) vs Rafal(Mino-wojownik)

Win: Pur3viL

Opis: Rafal miał hero z +24 umiejętnościami ale mniejsza. Walka stosunkowo wyrównanie zały czas go napierałem od odpierał i robił kontrę którą ja tłumiłem i ponownie to samo. W końcu zabiłem mu hero i zmasowałem go barbami psami, łupieżcami i jeźdzcami.

Pur3viL(barba-wódz) vs Rafal)Mino-wojonik)

Win: Rafal

Opis: No cóż grając na zasadach forumowych przeciwko minosowi wojownikowi z umiejętnościami +20 itd. szans nie miałem bo na samym początku wparował mi do bazy -.-.

Ostatnio edytowany przez Pur3viL (2011-09-10 15:28:11)


alaneczek666@gmail.com
WBC 3 1.03 PL & WBC 3 1.03.21 ENG Mapper
Nie pisać oraz nie

Offline

 

#2 2011-09-09 21:27:08

 miko

Wielki Pan Ogromnej Hordy!

13758531
Skąd: Kor
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 25
Punktów :   

Re: Rankingi na MultiPlayer

Pure vs Miko

Miko zownił Pure'a

Walka bez wielu kluczowych momentów, rozbudowa moja na całej mapie minotaurami, kontry pura rozbijane przeze mnie i moje podejście pod bazę.

Miko vs Turek

Turek zgnieciony

Rasy: Ja Ssrathi on Zaraza... bój w miarę zacięty do czasu straty herosa przez turka.

Co do tych waszych bojów... nie wiem o co chodzi, jak heros jest na złym buildzie wychodzi się z gry i walka zostaje nierozstrzygnięta, nie rozumiem problemu...

Offline

 

Wspolpraca

Toplisty

Szybki Kontakt

TyphMilano


Miko


Turek


Screamo

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.isthari.pun.pl www.wfc.pun.pl www.rejonowa.pun.pl www.pokoleniemichaela.pun.pl www.ak.pun.pl