Ostatni Bastion - Forum wielotematyczne o grach RTS

Wszystkie artykuły na tym forum, są objęte prawami autorskimi, zabrania się kopiowania ich ! / All rights reserved !

Ogłoszenie

Ostatni Bastion - Forum stworzone przez graczy dla graczy


#1 2011-08-30 23:58:02

 miko

Wielki Pan Ogromnej Hordy!

13758531
Skąd: Kor
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 25
Punktów :   

Bohater a rasa

Na podstawie obszernych obserwacji połączyłem rasy herosów (wrodzone talenty ) z klasami które opierają się na tych talentach.

Rycerz - Palladyn, Kapłan
Krasnolud - Wojownik, Mistrz Run
Nieumarły - Rycerz Śmierci, Nekromanta, Lisz
Barbarzyńca - Wódz, Lodowy Mag
Minotaur - Wojownik, Piromanta
Ork - Złodziej, Szaman
Wysoki Elf - Lodowy Mag, Pogromca Smoków, Pogromca Demonów
Leśny Elf - Druid, Uzdrowiciel , Łowca
Mroczny Elf - Zabójca, Przywoływacz
Baśniowa istota - Iluzjonista, Bard
Mroczny Krasnolud - Szaman , Druciarz
Demon - Piromanta, Przywoływacz
Imperium - Kupiec, Alchemik
Ssrathi - Plugawiciel, Złodziej
Rój - Plugawiciel, nekromanta, rycerz śmierci
Władca zarazy - plugawiciel

W celu wprowadzenia balansu cechy magiczne nie mogą mieć więcej niż 20pkt, pozostałe umiejętności po 10 max mag nie może posiadać więcej niż jednej kategorii magii.

Offline

 

#2 2011-08-31 00:37:50

Waleń

Nowy

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 18
Punktów :   

Re: Bohater a rasa

Przyda się dzięki

Offline

 

#3 2011-10-21 18:18:50

 Wówczas

Nowy

Zarejestrowany: 2011-10-20
Posty: 1
Punktów :   
Gra w: WBC 3

Re: Bohater a rasa

A czy te zasady nadal obowiązują? Kiedyś obowiązywały, ciekawi mnie jak jest teraz.

Klasy bohatera wojownicze, z wyjątkiem Rycerza Śmierci nie mogą używać magii.
Przy tworzeniu bohatera dozwolone jest maksymalnie po 10 punktów w umiejętności zwiększające morale, doświadczenie jednostek, czy produkujące surowce. Jeśli postać posiada dwie różne umiejętności zwiększające morale czy doświadczenie, może mieć 10 pkt w obu.
Bohater złodziej może posiadać magie iluzji.

Przy rozgrywkach drużynowych (2v2, 3v3) zazwyczaj gramy tak, że rasy o innych charakterach (zły, neutralny, dobry) nie mogą być ze sobą w drużynie - rasy tych samych charakterów bardzo dobrze się uzupełniają. Oto charaktery ras:

DOBRO: Imperium, Krasnolud, Rycerz, Wysoki elf.
NEUTRALNOŚĆ: Barbarzyńca, Baśniowe istoty, Leśny elf, Minotaur, Ssrathi.
ZŁO: Mroczny krasnolud, Mroczny elf, Demon, Ork, Nieumarły, Władca Zarazy, Rój.

Offline

 

#4 2011-10-21 22:21:06

 Markool

Strażnik Księżyca

Skąd: Od Ojca
Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 12
Punktów :   
Gra w: wbc3
WWW

Re: Bohater a rasa

aktywny!


Kiedyś zwykły żołnierzem dzisiaj Wielki Imperator Wojenny. Historia wielkiego wojownika zaczął jako strażnik lodu bronił twierdzy od pewnej zguby swe zasługi przypisywał swojej niebywałej odwadze, ale druidzi widzieli w nim wielkiego wojownika który mężnie stając na wysokościach zadania niechybnie zdobywał szacunek innych został zauważony wkrótce przez wielkiego generała stał się jego przyjacielem i dowódcą  zarazem nie zważając na bezpośredniość tych zadań które były kluczowe ze wszystkich wywiązywał się znakomicie, jak przystało na niego wobec swej bezgranicznej odwagi stał się niezwyciężony został nawet zauważony przez samego Króla dając mu tytuł smoczego rycerza, tym razem otrzymywał rozkazy bezpośrednio od generałów dopóki nie odkryli w nim jeszcze znamienitszego potencjału mianowicie świetnie dowodził druidzi którzy odpowiadali bezposredno przed królem namawiali go dopodjęcia decyzji którą miał jego los całkowicie odmienić..

Offline

 

#5 2011-10-22 01:28:13

mikro

Orędownik

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 20
Punktów :   

Re: Bohater a rasa

zasady wymienione przez ciebie nadal isnieja


(NIE) JESTEM moderatorem. (NIE) JESTEM osobą publiczną. (NIE) REPREZENTUJĘ rząd forum. (NIE) JESTEM przedstawicielem władz i (NIE) MAM prawo udzielać (żadnych) informacji, ponieważ takowe (NIE) POSIADAM. Jak chceta nawiasy pomińcie(, ale lepiej nie)...

Nie pierd'ol

Offline

 

Wspolpraca

Toplisty

Szybki Kontakt

TyphMilano


Miko


Turek


Screamo

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.isthari.pun.pl www.ak.pun.pl www.wfc.pun.pl www.impressivetitle.pun.pl www.rejonowa.pun.pl