Ostatni Bastion - Forum wielotematyczne o grach RTS

Wszystkie artykuły na tym forum, są objęte prawami autorskimi, zabrania się kopiowania ich ! / All rights reserved !

Ogłoszenie

Ostatni Bastion - Forum stworzone przez graczy dla graczy


#1 2011-08-31 21:36:39

 miko

Wielki Pan Ogromnej Hordy!

13758531
Skąd: Kor
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 25
Punktów :   

Dodatkowe mapy

Witam, zamieszczam dziś mapy mojego autorstwa, kilka eksperymentalnych, kilka zbyt prostych jednak mam nadzieje że przypadną wam do gustu, na dniach umieszczę paczkę z nowymi mapami, wkleić do folderu scenario w folderze głównym wbc.



Offline

 

#2 2011-09-09 20:22:10

 Pur3viL

Map Maker

status rambo6666@aqq.eu
772260
Call me!
Skąd: Milanówek
Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Dodatkowe mapy

PRZECZYTAĆ WSZYSTKO BARDZO UWAŻNIE !
Jest to najlepsza i najszybsza Fabryka Expa jaką mogliście spotkać. Daje ona od 15 do nawet 30 paru tysięcy expa. Jak to jest możliwe??? Tak i to w 2-3 min maksymalnie.
Wymagany poziom bohatera: 55 lvl+
Proponuje go wbić na Fabryce Expa, którą zamieszczę tu również. Po osiągnięciu tego levelu można efektywnie korzystać z mojej mapy.


1.Sposób konfiguracji mapy:
* Ustawiamy silne wieże początkowe
* Każdemu bohaterowi koniecznie zmieniamy klasę na pogromca smoków, w innym przypadku mapa może wyłączyć się lub będziecie mieli problemy z jej przejściem
* Nie zmieniać rasy bohatera!
* Plik SI zostaje na giermku
A teraz system expa wygląda tak 5pd+1pd za każdy lvl wrogiego zabitego bohatera, czyli przykładowo 1000 poziom bohatera to 1000pd+5pd posiadamy ich pięciu więc 5x5pd + 5x1000pd=5025pd. Trochę mało.... Więc ustawiamy 6000lvl i mamy 5x5pd + 5x6000pd=30025pd. Trochę więcej co? Polecam ustawiać poziom 6000 stosowanie wyższy poziom bohatera może wyłączyć mapę lub na bardzo wysokim poziomie nie będzie można wykryć wrogiego bohatera (nieznany bug WBC).
Klikanie każdego poziomu aż do 6000 zajmie nam lata... Od czego więc jest auto-clicker ?

2.Auto-clicker
Sposób użycia:
F2 włączenie
ESC w razie potrzeby wyłączenie
Po ściągnięciu auto-clickera odhaczamy autostop |every| i ustawiamy następujące parametry:
Number of clicks:6000
Click Interval:1
Autostop every:6000
Autostop options for:1 milisecounds

3. Przed grą klikamy prawym klawiszem na SI giermek wyświetla się nam bohater wroga, najeżdżamy na strzałkę w prawo i naciskamy F2. Osiągamy lvl 6000 bohatera. Po zrobieniu tak z każdym bohaterem po kolei zaczynamy grę.

4. Limit armii? Ustanowiłem limit armii 30. Jest to na naszą świtę, którą można przeekspić na tej mapie.

5. Ewentualne bugi
* Księga czarów: Jeżeli jakiś czar mamy przypisany pod F2 nie używajcie go klawiszem, po prostu wybierzcie z książki czarów.
* Nie kombinować przy mapce.
* Kupiec z bardzo wysokimi moralami może wyłączyć mapkę. W takim razie jeśli ktoś ma kupca lvl 200+ usunąć rycerzy dających +2 morale.
Ewentualne inne bugi niezwłocznie proszę zgłaszać do mnie. Pisać na PW lub GG - 772260

6. LINKI
Auto Clicker: http://www.shockingsoft.com/AutoClicker.html
Mapa: http://www.przeklej.pl/plik/0-pur3vil-e … 0aqeb04bq4

Fabryka expa: http://warlordsbattlecry.pdg.pl/PF/mapy … 20Expa.rar

7. Ciekawostki
Dla perfekcji policzyłem dokładnie czas w jakim przechodzimy tę mapkę, żebyście nie mówili, że za dlugo
1min 39s nastawianie lv bohaterom
3min 22s nastawianie bohaterów+ przejście mapki czyli mapa trwa mniej więcej tyle co nastawianie hero
Prędkość gry była oczywiście na Bardzo szybkiej jak to liczyłem

Ostatnio edytowany przez Pur3viL (2011-09-09 20:25:13)


alaneczek666@gmail.com
WBC 3 1.03 PL & WBC 3 1.03.21 ENG Mapper
Nie pisać oraz nie

Offline

 

Wspolpraca

Toplisty

Szybki Kontakt

TyphMilano


Miko


Turek


Screamo

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsstrzelec.pun.pl www.naruto8.pun.pl www.bleachheroes.pun.pl www.wstirzaocznie.pun.pl www.zgs-asg.pun.pl